KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15343202
nr 1534 3202
Akvarell
Bert Jonsson, "Porjusfallen". Signerad, daterad 1979. Akvarell, bildmått: 23x30 cm, yttermått inklusive ram: 38x44 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 17 april 2023
kl 19:37:49
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)